Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

Přidat komentář

Děkujeme, že vaše příspěvky do návštěvní knihy budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky, které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář

13. prosince 01:28 | WooryReagovat

Freedom is an extremely essential factor that we must never take for granted, and all of us should work hard to spread this freedom around the world so every individual has opportunity. In this fashionable society, you can't just focus on dresses, the others are additionally important, including the designer evening luggage. albuterol inhaler for cough Writer: Lisa Mason Buying dog clothes in your pet will be as exciting as shopping for new clothes for yourself. Youngsters appear to get some consolation from familiar things and from any gentle toys that imply something to them. what is duloxetine Publisher: Brian Greenberg Possibly your battery has been leaking all over your bike ruining the finish. How protected is it to purchase a automobile online? http://www.anavin.ir/193jxpvqb/bhu_cktbd81-21192/ fktrpr94f Do not wait any longer, purchase essay now. Thanks to explicit funding management software online you is likely to have your portfolio and all linked the data of with it central in a single desired destination for useful direct access when you want it.

17. listopadu 02:47 | WooryReagovat

A laptop bag’s type can furthermore help establish the user’s character. Publisher: Sherry Robert There are completely different explanation why individuals undergo a master’s diploma. on line pharmacy plus levitra Perhaps one in all the primary issues that you just think of when youre looking for his and her gifts is matching pajamas or after shower robes. Wit the present rental market so good, you good might afford to take a position now's the correct time to purchase an apartments, homes, vacation house, cottage or villa to purchase and rent out in Sweden. gabapentin blood pressure Accessories can make or break an outfit. Informational interviews are Great cars for utilizing the “inside of scoop” upon the present market, as correctly as affected particular person providers. http://leo-translate.com.ua/52eco-life-r18af4e2nj-2015-kumi fktrpr94f It is true that the battery will not work for long time except an adapter. They at all times try to buy these kinds of dresses, they usually don?

9. července 14:14 | FerdaReagovat

Štěňata jsou nádherná, důkladně jsme je s celou smečkou prohlédli a moc gratulujeme:-) Teď hlavně ještě přejeme, aby našli dobré rodiny, kde je budou mít rádi.

23. dubna 18:50 | Lenka SzymurdovaReagovat

Dobry den,nemuzu se vynadivat na Ty Vase mazlicky, jsou proste jedinecni!! Videla jsem, ze jste s nima absolvovala cestu do Anglie, a tak bych Vas chtela moc poprosit o vysvetleni co vsechno pejsek potrebuje,na vycestovani do Anglie. Mam 3 leteho pejska jmenem Charlie je cipovany, ma pet pass a je ockovany letos 23.01.2014. Co vlastne musi podstoupit a jake casove obdobi tam musi byt.A taky jestli je nejaky problem v tom, ze ja mam cesky pas a pejsek ma pas spanelsky s mym bydlistem ve spanelsku. Byla bych Vam moc vdecna za jakoukoliv radu. Dekuji mockrat. S pozdravem Lenka Szymurdova. P.S. Muj e-mail je Szymurdova.Lenka@seznam.cz

24. dubna 05:38 | Liana, AssoReagovat

Dobrý den, děkujeme! Pošlu Vám info na Váš mail....

9. září 18:39 | Jaro JanouchováReagovat

Moc blahopřeji k výbornému výsledku v Brně,jste jak rozjetý rychlík,ne?,ten také nejde zastavit.

9. září 20:37 | Liana, AssonanzaReagovat

:-)) Jarko moc děkujeme, měli jsme fakt radost a byl to prima den, prostě pohodička :-D

9. září 11:32 | Lenka ŽeleznáReagovat

Narazila jsem náhodou na zajímavý článek kliniky AA vet. http://www.aavet.cz/cerven-tragedie-dalmatini-rodiny/ co k tomu dodat ?

12. září 13:31 | Jana St.Reagovat

...z toho je mi hodně smutno...

10. října 14:56 | hluchý ferdíkReagovat

a co teprve mne....

6. září 12:08 | Jana St.Reagovat

...no nepovídej, že se pohnuly ledy... Akorát buďte ve střehu a pěkně jim to natřete :-)

5. září 15:38 | helenReagovat

Super přidali vás všechny na výstavu těšíme se.

5. září 19:54 | Liana, AssonanzaReagovat

Ahojky Helo, :-)jo jo, máme radost a moc se na vás těšíme!

30. srpna 11:19 | Monika SedláčkováReagovat

Toto zřejmě mé poslední vyjádření k celé kauze, jelikož nadchází víkend a pak dva dny dovolené, kdy volné dny budu věnovat pozitivním věcem a ne se hrabáním v hnoji .... Takže, asi, přestože už mám něco nalítáno, budu mladá nebo blbá, v každém případě jsem hodně naivní. Myslela jsem si, že by nadcházející klubovka mohla být příležitostí, abychom si všichni sedli a zakopali válečnou sekyru. Já, kdybych byla předsedkyní jakéhokoliv chovatelského klubu, bych takovou atmosféru nesnesla a netolerovala! Je to naprosto zbytečné a kontraproduktivní. Ale to by paní předsedkyně musela upozornit taky své kamarádky, aby přestaly "nekamarády" na výstavách jak slovně, tak fyzicky napadat, aby nefotily a poté zveřejňovaly špatné fotky konkurenčních psů (i super šampion se dokáže postavit jako houpací kůň, každý to známe, že?), aby ona a její kamarádky přestaly vypisovat přiblblé maily pod smyšlenými jmény a provádět přiblblé telefonáty atd. Naprosto nechápu, proč, když někoho nemají rádi, ho prostě neignorují? Ať si každý dělá, co chce a na co má, pokud se mi to nelíbí, ať neruší mé kruhy. Ale pokud je dotyčný klub a jeho představitelé v pozici, že mají poskytovat služby a informace jak členům, tak nečlenům, musí se přenést přes vzájemné sympatie či antipatie a chovat se ke všem stejně a jak se má. Fakt jsem si naivně myslela, že se na té klubovce nějak rozumně dohodneme ke spokojenosti všech. Ale toto???? To není chování normálních, dospělých, většinou vysokoškolsky vzdělaných, lidí! To je chování normálních rozmazlených děcek - fracků, kteří se na pískovišti mlátí lopatičkama a kyblíky do hlavy a házejí si písek do očí, když se jim něco nelíbí! Takové fracky je třeba tak akorát vyfackovat, protože domluvy zřejmě nepomůžou. Při tomto frackovském chování se dotyčné dámy ani nemůžou divit, že jsou zesměšňovány, protože se vlastně zesměšňují samy tím, jak se v jejich, poměrně požehnaném, věku, dětinsky chovají!!!!

30. srpna 10:08 | Martina M.Reagovat

Dobrý den,nestojím na žádné straně ve sporu o odmítnutí přihlášek Vašich psů na výstavu v Blansku...Ale není to tak dlouho co jste zde na svých stránkách / vlastně starých / shazovala veškaré akce klubu DK ČR a prohlašovala,ze Vaše psí elita se jich v žádném případě účastnit nebude-myslím,že si dost protiřečíte.. A jen tak mezi námi,máte zde psané,že chcete aby příspěvky do NK byly slušné a nepohoršovaly..Takže příspěvky sprosté,vulgární a urážející ostatní nevadí??? Díky Martina / nečlen klubu,jen milovník dalmatinů-aby někdo zase nerozvíjel teorie kdo jsem/

30. srpna 17:43 | pro Martina M.Reagovat

Slečno Martino,stačí když dostaneme od DK ČR vyjímku, že se odchovy ch.s. Assonanza nemusí účastnit klubové výstavy, což je podmínka pro započítávání bodů ze zahraničních výstav do celoroční soutěže Top dalmatin! Stejným způsobem nás výbor DK ČR diskriminuje, že neúčastí na KV nemohou naše odchovy získat titul Klubový šampion DK ČR. A jako člen klubu mám právo „účastnit se všech akcí pořádaných klubem a podílet se na všech výhodách členů klubu a odmítnutí přihlášky bez uvedení důvodu je tedy diskriminační. ad 2)naše NK není cenzurována a každý autor je za své příspěvky sám zodpovědný. Přeji hezký den, těší mě, že ráda přispíváte do naší NK. Liana , Assonanza

30. srpna 15:37 | Jana St.Reagovat

Dobrý den, tak já stojím na straně Liany a tím jsem si 100% jistá. Fandím jí a přeju, aby konečně DK ČR byl objektivní vůči všem chovatelům stejně, ale to mám obavu, že ještě dlouho nebude, protože úspěch a férové jednání tady moc nefrčí. Ale třeba kdyby vymazala pár puntíků svým pejskům, nakreslila jim nějakou plotnu a zacpala třeba ucho...kdo ví... Absurdní, že? Ale stejně absurdní je chování DK ČR. Vás nějaký příspěvek v NK pohoršil? Pohoršil by Vás určitě můj, kdybych napsala od plic, co si o dámách z DK myslím, ale to by mne určitě zažalovaly za urážku... Přeji pěkný den.

29. srpna 23:26 | JAKUB ANTOŠReagovat

JA MYSLIM, ZE SI DAMY OPET NASRALY DO VLASTNIHO HNIZDA A ZE TVA PRAVNICKA BUDE MIT ZNE... :-) PROSTE TI NABILY SVOU STUPIDITOU ZBRANE... TEN DOPIS O ODMITNUTI PRIHLASEK NA KLUBOVOU VYSTAVU JE VAZNE USMEVNY A JEN SVEDCI O ZAVISTI, UBOHOSTI, ZBABELOSTI A SPINE!!!! poradatel vystavy ma mozna prav oneprijmout prihlasku, ale dle stanov klubu ma clen klubu pravo ucastnit se vsech akci klubu.. tim, ze toto pravo bylo clenovi klubu odepreno, porusuje organizator a vybor klubu stanovy - nejzakladnejsi dokument klubu - porusuje jeden z dokumentu, na zaklade ktereho vubec mohl klub vzniknout... !!!!!!! a pokud je tento dokument porusovan vyborem klubu, mely by z toho byt DURAZNE vyvozeny dusledky a dle meho by mel byt takovy klub, ktery nerespektuje "zakladaci" dokument, zrusen!!!!!!! Článek 4. Práva a povinnosti členu Klubu 1. Práva členů Klubu: a) aktivně se zúčastňovat členských schůzí, hlasovat a volit a od 18 ti let věku být volen do všech orgánů Klubu. b) účastnit se všech akcí pořádaných Klubem a podílet se na všech výhodách členů Klubu c) odvolat se proti rozhodnutí výboru Klubu a to do 14 dnů od doručení rozhodnutí d) obracet se s dotazy, návrhy a stížnostmi na orgány Klubu

29. srpna 23:28 | JAKUB ANTOSReagovat

HLAVNE POSLI PROSTREDNICTVIM SVE PRAVNICKY PROTEST NA KLUB, NA JEDNOTU, CMKU I FCI... AT SE TO RESI A AT DAMY UZIJI DUSLEDKY SVYCH SVINAREN...

26. srpna 14:47 | FerdaReagovat

Budu první, kdo pošle Aidičce pozdravy přes její novou NK:-)

26. srpna 17:02 | Assonanza dalmatínciReagovat

Ferdíku moc děkuji! Všichni naši puntící posílají pozdravy zpět a už se těšíme až Tě s celou Tvoji lidskou smečkou zase uvidíme :-)

25. srpna 00:26 | grafika@pavelkraus.czReagovat

První testovací komentář v návštěvní knize. Užívejte ji ve zdravý...