Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

Plánujeme vrh 'B' - čekáme štěnátka kolem 12.4.2015, zahraniční krytí Anglie!

bereme záznamy na štěňátka, kontakt: fulinova.kardio@atlas.cz
telefon: 608 111 042


Ve dnech 12.-13.2. 2015 proběhly v Anglii dvě naprosto spontánní krytí mezi naší Arginkou a Lindorem. Byla to láska na první pohled, oba zvládli svá první krytí naprosto excelentně!

Z tohoto našeho uskutečněného spojení máme velikou radost! Zcela záměrně jsem hledala v Anglii s námi nepříbuzenské krevní spojení a linii, která zde není. Mimo vynikající krevní linie (rodokmeny viz níže s představením i některých významných předků v rodokmenu) je Lindor mladý pes již nyní s obrovským charismem, nádherným exteriérem a úžasnou přátelskou povahou! Toto je pro mě stejně jako otec našeho vrhu "A " Oliver představitel plemene dalmatin, který mě vždy chytí za srdíčko a při pohledu na něho se mi až zastaví dech!

3.4. a 51. den březosti

Čas neuvěřitelně letí a pomalu se blíží den " D". Naše Argi zatím březost snáší výborně a přestože ji bříško roste každým dnem, tak je stále velmi aktivní a má stále skvělou náladu. Doufáme, že i následující dny proběhne vše bez komplikací. Od 12.4. lze očekávat porod kdykoliv, tak nám prosím držte pěsti, atˇ budoucí mamina s miminky zvládnou cestu na svět co nejsnadněji a atˇ jsou hlavně zdravá!

Arginka si již zvyká na porodní bednu, kde se cítí velmi dobře a sama tam často spontánně relaxuje i se svou mamkou a budoucí babičkou Aidou.

Argia a 51. den březosti

19.3. a 36. den březosti.......

Naši budoucí mamině se daří velmi dobře, netrpí žádnou nevolností a je stále " happy". Na procházkách si to naše princezna užívá a při každé sebemenší příležitosti ukazuje všem sama spontánně své bříško. :-o).

V jídle ji spíše musíme usměrňovat, aby nám příliš netloustla, ale dostává samozřejmě vše tak, jak to má v tomto období březí fenka mít. Čas běží neuvěřitelně rychle a tak jsme již v plných přípravách na blížící se porod.

Argia Di Assonanza 36. den březosti.

Argia Di Assonanza 36. den březosti.

11.3.2015 potvrzeno sonograficky Argia Di Assonanza je březí!


Dnešní sono nám potvrdilo, že naše černoočka Argia čeká s Lindorem miminka!! Máme obrovskou radost! Pan doktor se díval pouze na jednu stranu a už tam viděl 6 miminek, druhou stranu jsme už nechtěli :-)), necháme se překvapit! Bereme záznamy na štěňátka, předpoklad je, že se narodí černě i hnědě tečkovaná miminka. Miminka budou k odběru přibližně od 8.6.2015.


Argia 28. den březosti.

VRH " B" ASSONANZA, termín narození 13.-14.4.2015

Nyní musíme cca 4 týdny vyčkat, jak příroda rozhodne, a zda nám ultrazvuk kolem 12.3. potvrdí březost naší černoočky. Vzhledem k naprosto jednoduchému spontánnímu krytí po oba dva dny doufáme, že toto krytí bude úspěšné a budeme se moci těšit z puntimiminek kolem 13–14.4. 2015. Děkujeme všem našim kamarádům, kteří nás celou cestu do Anglie podporovali, vše prožívali s námi, drželi nám a stále drží pěsti pro potvrzení úspěšného krytí! Arginku doprovázela na cestě za ženichem do Anglie její maminka Aida, aby byla naše černooká princezna po celou dobu na daleké cestě za ženichem v pohodě a dobré náladě a to se také podařilo! (přejít na fotogalerii z naší cesty do Anglie )

Máme nakryto v Anglii ve dnech 12.2.-13.2.2015

RODOKMENY RODIČŮ:

níže info o předcích v rodokmenu Lindora

otec: JAMELSLEY PYRACANTHA at DAKATA, Junior Warrant ( " LINDOR")
majitel a chovatel: Theresa Gardinor, ch.s. Dakata (UK)

zdravotní testy:
BAER bilat. +/+ (sluch)
PLNOCHRUPÝ

Tituly:

 • JUNIOR WARRANT, BEST PUPPY in SHOW
 • reserve Challenge Certifikate Boston 2015 (18 měsíců)
 • reserve Challenge Certifikate Windsor 2014 (11 měsíců)
 • 4× Best puppy včetně CRUFTS 2014

přejít na posudky Lindora z výstav

JAMELSLEY PYRACANTHA at DAKATA Junior Warrant , narozen 1.7.2013

LINDOR " JAMELSLEY PYRACANTHA at DAKATA JW (věk 20 měsíců), získal ocenění RESERVE (4.místo)!! ve třídě Yearling (14/14) na CRUFTS 2015!! Naše velká gratulace Therese!

charismatický a v Anglii velice úspěšný otec Lindora CH.WASHAKIE NUTCRACKER PRINCE J.W. zvaný " PARIS" (více zde).

charismatický otec Lindora " PARIS", CH.WASHAKIE NUTCRACKER PRINCE J.W. vyhrál třídu veteránů (13/13) na CRUFTS 2015!! Naše velká gratulace Karen!

další charismatiská osobnost v rodokmenu Lindora, jeho děděček australský Supreme šampion Pampard Parisian Prince zvaný " Freddy", bylo to první krytí v Anglii tímto dalmatinem, žijícím v Austrálii (více zde).

A zde další legenda v rodokmenu pradědeček Ch., Ir.Ch, Int Ch. TOLLWOOD LIONEL at KILNDANDY JW, zvaný " RICHIE" (více zde).

Takto jsme Vám alespoň v krátkém souhrnu chtěli představit krevní linii " LINDORA", krycího psa našeho vrhu " B". Doufáme, že jsme vás alespoň trochu nadchli pro toto velice zajímavé krevní spojení stejně jako jsme nadchli už některé zahraniční chovatele dalmatinů, které toto naše spojení komentují jako velice pěkné a zajímavé slovy …" great, amazing pedigree....."

matka: C.I.B. ARGIA DI ASSONANZA

zdravotní testy:
BAER bilat. +/+ (sluch)
PLNOCHRUPÁ
RTG kyčlí: DKK A/A, RTG loktů: DLK 0/0 ( provedeny v necelých 4 letech! více zde),
Lemon test: genotyp EE, nenese gen pro žluté zbarvení teček

Tituly:

 • MEZINÁRODNÍ ŠAMPION (C.I.B., splněno ve věku 28 měsíců)
 • SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
 • ČESKÝ ŠAMPION
 • NĚMECKÝ ŠAMPION VDH
 • NĚMECKÝ KLUBOVÝ ŠAMPION DDC
 • MAĎARSKÝ ŠAMPION
 • SLOVENSKÝ ŠAMPION
 • JUNIORŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

 • TOP FENA DK ČR 2013
 • ABSOLUTNÍ VÍTĚZ TOP DALMATIN DK ČR 2013 – 4. místo
 • TOP JUNIOR DALMATIN DK ČR 2012: 4. místo ( psi a feny společně, nejlepší mladá fena )

přejít na sekci ARGIA DI ASSONANZA

CELOROČNÍ SOUTĚŽ TOP DALMATIN DALMATIN KLUBU ČR!

ARGIA DI ASSONANZA – TOP FENA DALMATIN KLUBU ČR 2013!

Naše odchovy!

Naše ch.s. v celoroční soutěži " TOP DALMATIN 2013"!

Náš nejúspěšnější odchovánek ATILLIO!!


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář

27. října 15:48 | WegiCobReagovat

Link below to get instant! PSN Card Generator 2018 2019 playstation network code generator Free Playstation Card Codes Get Psn Code 2019 Free Ps4 Codes No Survey Free Ps4 Game Codes Free Ps4 Game Codes No Survey 2019 Free Ps4 Game Codes No Survey No Download

28. října 06:37 | NuhhyTalReagovat

. . .

20. října 07:50 | BertymesReagovat

. . . .

12. října 13:34 | Martina M.Reagovat

Dobrý deň, ja som vám písala mail ohľadom šteniatok. Ďakujem

14. října 18:28 | Liana, AssoReagovat

Dobrý den Martino, ano už jsem odepsala, prosím piště mi spíše na mail fulinova.kardio@atlas.cz, na tom druhém mailu nejsem každý den. Omlouvám se za pozdní reakci.....