Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

CACIB BRNO ( CZ) 18.6. 2016 - Assonanza chov. skupina 3 BIS!!

report hotov

přejít na album na FB – CACIB Brno 18.6.2016 a Assonanza 

Video – feny trida otevrena

ASSO­NANZA 3. místo nejlepší chovatelská skupina, ATILLIO BOB, BRILLANTE BOJ a zahajuje cestu za Českým junior šampionem, ARGO res. CACIB, Beetowen Exc. 2, Brixi Exc. 2. 

CACIB BRNO (CZ) 18.6.2016


3BIS, BOB, BOJ, CACIB, res. CACIB, 2× CAC, CAJC :-))

rozhodčí dalmatinů – pan Petr Řehánek (CZ), přihlášeno 22 dalmatinů

rozhodčí Junior BIG – pan Miroslav Vaclavik (CZ)
rozhodčí Nejlepší chovatelská skupina  – pan Iuza Beradze (CZ)
rozhodčí BIG FCI VI. – pan Sinisa Pavlovic (SRB)

  • ASSONANZA 3. místo nejlepší chovatelská skupina
  • ATILLIO BOB = nejlepší v plemeni
  • BRILLANTE BOJ = nejlepší mladý

Naše velké poděkování všem rozhodčím!!

Dalmatiny tentokráte posuzoval pan Petr Řehánek, který jako vždy posuzoval velice precizně, s přehledem a každému vystavovateli vždy celkově řekl svůj názor na posuzovaného jedince, známku a v závěru po pohybu zadal pořadí (výborná ani zadávání titulů nebyly samozřejmostí­.......setkává­me se s tím na výstavách čím dál častěji a je to jistě správný přístup).

Jako ukázku z posuzování dáváme odkaz na video z posuzování fen, třída otevřená , která byla jednak nejpočetněji zastoupená, ale aby byl vidět i průběh posuzování a chování vystavovatelů, aby nebyl prostor zas pro nějaké " báchorky " (viz kauza připínáčky v Budějovicích…)


Malá koláž CACIB Brno (CZ) 18.6.2016

Stejně jako na mezinárodní výstavě v Praze, tak i v Brně jsme přihlásili chovatelskou skupinu ve stejném složení tj. Argo, Brillante, Beetowen a Brixi a byli jsme opět úspěšní a po BIS v Praze jsme si odnesli další krásné ocenění tentokráte 3 BIS!!


ASSONANZA 3BIS chovatelská skupina!! Za foto děkujeme jako vždy Kubovi!

Naše velké poděkování Ester, Míle a Elišce, které společně dovedly naše odchovánky k tomuto dalšímu krásnému úspěchu, byl to opět nádherný zážitek a velká radost! Zleva Argo, Brillante, Beetowen a Brixi.


Assonanza v soutěži " Nejlepší chovatelská skupina " :-)


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA v soutěži BIG FCI VI. Za foto děkujeme Honzovi Bendlovi!


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA BOB = nejlepší v plemeni !! a BRILLANTE DI ASSONANZA BOJ = nejlepší mladý!! s panem rozhodčím Petrem Řehánkem a Eliškou Kubínovou, která nově patří do našeho týmu.:-)

Ale ted již k úspěchům našich odchovánků dle tříd:

BRILLANTE DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (2/2)

  • Exc. 1, CACJ, BOJ = NEJLEPŠÍ MLADÝ!!
  • čekatel titulu " Český junior šampion "

Náš Bril nastoupil do třídy mladých se mnou a odnesl si svůj první CAJC. Do soutěže o BOJ a BOB nastoupil už s Eliškou Kubínovou a vyběhali si titul BOJ!! Stejně tak Bril s Eliškou nastoupil i úplně prvně do závěrečných soutěžích JBIG a zvládli to opravdu skvěle!! Naše velká gratulace Ester a poděkování Elišce, která rozšířila náš tým a vnesla do našich řad klid :-)


Brillante Di Assonanza, 14 měsíců, v soutěži Junior BIG FCI VI. s Eliškou Kubínovou.


JCh. BEETOWEN DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

věk 14 měsíců
třída: mladých (2/2)

handler – Eliška Kubínová

  • Exc. 2

Beetowen nastoupil s Eliškou naposledy do třídy mladých a zvládli to výborně, přestože to byla jejich úplně první společná prezentace. Naše gratulace majitelům Beetowena!


JCh. Beetowen Di Assonanza při prezentaci ve tř. mladých s Eliškou.


JCh. Beetowen Di Assonanza s Eliškou v pohybu.


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída otevřená (4/4)

  • Exc. 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB = nejlepší v plemeni!! (přihlášeno 22 dalmatinů)

Další krásné ocenění Atiho od dalšího pana rozhodčího v této výstavní sezoně ( ze 7 výstav v ČR si Ati vyběhal 5× BOB u 5 různých rozhodčích). Za Atiho mluví výsledky doma i v zahraničí, proto stejně jako v minulých reportech z výstav se zde omezujeme pouze na konstatování jeho ocenění s tím, že nás jeho úspěchy samozřejmě velice těší, moc si toho vážíme a všem rozhodčím patří naše velké poděkování! A samozřejmě velká gratulace majiteli Tomášovi!!


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA jako vítěz třídy otevřené (4/4)


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA soustředěný v kruhu.........:-)

C.I.B. ARGO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída šampionů (2/2)

  • Exc. 1, CAC, res. CACIB

Už to vypadá, že Archie nám pomalu dospívá :-))), za poslední 2 výstavy  – Klatovy a nyní Brno ho musím velice pochválit, při prezentaci byl většinu času soustředěný a dokonce po mně ani neskákal…asi zabralo, že párkrát jel na výstavu sám jeho bráška Ati a Archie zůstal doma a to on to vždy špatně nese :-)))), nebotˇArchie si stejně jako naši ostatní pesani výstavy užívá a rád velí mladochům :-D.


C.I.B. ARGO DI ASSONANZA při prezentaci ve tř. šampionů (2/2)

JCh. BRIXI DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

věk 14 měsíců
třída: mladých (2/2)

  • Exc. 2

Brixi stejně jako v Klatovech zvládla svoji prezentaci velmi pěkně, však kouněte sami. :-))


JCh. BRIXI DI ASSONANZA při prezentaci ve tř. mladých. Za foto děkujeme Lídě Machačové.

BRIXI DI ASSONANZA v pohybu :-))

A závěr?

Jako vždy perfektní den strávený v Brně s kamarády, došlo i na alkoholické a nealkoholické tříště a pak bylo zase hodně veselo :-)))) padaly samé perly!!

Zvláštní poděkování patří Míle s Milanem, Ester, Elišce, Jakubovi, kteří se všichni podíleli na tom, abysme prezentaci a nástupy našich psů do jednotlivých tříd zvládli co nejlépe a v pohodě! Kubovi, Honzovi Bendlovi a Lídě Machačové děkujeme za krásné fotky z celého výstavního dne!

Velké poděkování všem rozhodčím za krásná ocenění našich odchovů!


Krásny pohár za 3 BIS chovatelskou skupinu.


A toto vše jsme si z Brna přivezli kromě úžasných zážitků! :-D

Výsledky CACIB Brno (CZ) 18.6.2016


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář