Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

CAC KLATOVY (CZ) 11.6.2016 - BRIXI ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION!!!

přejít na album na FB…CAC KLATOVY 11.6.2016

přejít na album Junior šampioni našeho vrhu B

rozhodčí plemene : ing. Ivana Roubalová (CZ)

Přes veškeré komplikace to pro nás byla další úspěšná výstava s dokončením dalšího v řadě již čtvrtého junioršampionátu a navíc se nás sešla opět pěkná parta! :-)

CAC KLATOVY (Cz) 11.6.2016

rozhodčí plemene : ing. Ivana Roubalová (CZ)

(zá­věrečných soutěží JBIG, BIG FCI VI, BIS veterán jsme se bohužel nemohli účastnit vzhledem k mým zdravotním problémům)

  • ATILLIO BOB= NEJLEPŠÍ V PLEMENI, BRIXI BOJ=NEJLEPŠÍ MLADÝ a nově " ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION " , AIDA BOV=NEJLEPŠÍ VETERÁN!!

Pravda, dalmatinů nebylo přihlášeno moc (celkem 11), ale o této paní rozhodčí se ví, že je velice precizní, všimne si každého detailu, nešetří známkou VD nebo V bez titulu, pokud již titul zadá, znamená, že posuzovaný jedinec je nejen v TOP výstavní kondici, ale i se výborně předvede…jak sama vysvětlila..... " Jsme na výstavě, proto i prezentace je důležitá…" Posudků od této paní rozhodčí si velice ceníme, je to bývala chovatelka dalmatinů a patří k rozhodčím, kteří posuzují opravdu " pouze " psy a ne od vodítka výše......

A jak jsme tedy dopadli?

JCh. BUCCO DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (2/2)

  • Exc. 1

Bucco obdržel opravdu perfektní posudek, který nám udělal velkou radost, bohužel přesrstuje na čele, takže zde stav srsti ještě není ideální, tak proto tentokráte bez titulu.

JCh. Bucco Di Assonanza

BRILLANTE DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (2/2)

  • Exc. 2

Brill patřil k těm, který se paní rozhodčí také líbil, ale pro něho platila zase druhá věc.....náš temperamentní Brill se bohužel v kruhu nepředvedl, aby si zasloužil lepší umístění ev. i titul......, poslední výstavy Brill v prezentaci opravdu zlobí… :-( , zajímá ho vše kolem a nejraději ještě válí sudy na koberci v kruhu. :-))))) No raději bez dalšího komentáře! :-)

Brillante Di Assonanza, 14 měsíců.

C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída otevřená (3/3)

  • Exc. 1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz 2016, BOB = nejlepší v plemeni!! (přihlášeno 11 dalmatinů)

Atillio prostě pokračuje ve své excelentní jízdě ( páty BOB po sobě na výstavě v ČR) jistě i s velkou dávkou štěstí, ale je pravda, že Ati se od začátku roku na každé výstavě doma i v zahraničí výborně prezentuje a vyzařuje z něho radost v kruhu a tak to asi má být!

C.I.B. Atillio Di Assonanza

ARIS DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída otevřená (3/3)

  • Exc. 2, res. CAC=CAC (přechod v plný CAC)

S Arískem už od Prahy nastupuje do kruhu Veronika a jsou opravdu perfektní tým. Byli velmi pochváleni i od paní rozhodčí a Arísek s Veronikou tak úspěšně dále pokračují za titulem " Český šampion ", 2× CAC již mají, tak jsou přesně v polovině cesty a my jim moc držíme pěsti!! Jen tak dál!! Děláte nám velkou radost!

A aby toho nebylo málo, tak v neděli pokračovala Veronika s Arískem na klubové výstavě v Německu v Tremmersdorfu, kde si v juniorhandlingu vyběhali 1. místo!! pod přísným okem belgické paní rozhodčí Liliany de Ridder-Ongheny. Naše další velká gratulace!!

Aris Di Assonanza s Veronikou Stemmer, res. CAC, čekatel titulu " Český šampion ".

Pár momentek Veroniky s Arisem z německé klubové výstavy v Tremmersdorfu 12.6.2016

C.I.B. ARGO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída vítězů (1/1)

  • Exc. 1, CAC

Archieho musím tentokráte pochválit, prezentoval se velice pěkně a v souboji s bráškou Atim o " Národního vítěze " to bylo tentokráte velmi vyrovnané! Jakoby cítil, že tentokráte mi to musí zjednodušit a moc mě v kruhu svýn temperamentem netrápit. :-))

C.I.B. Argo Di Assonanza, třída šampionů, Exc. 1, CAC. No tato fotka asi dobře dokumentuje v jaké kondici jsem v Klatovech byla :-(, no dnes si z toho už můžu dělat legraci........


Typická poza Archieho na výstavě, posez v židli a důležité sledování okolí. :-))

BRIXI DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (2/2)

  • Exc. 1, CAJC, BOJ=NEJLEPŠÍ MLADÝ a plní podmínky pro titul " ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION " ve 14 měsících

Brixi šlapala od začátku pěkně, nejen v postoji ale i v pohybu. Pasta Paw Wax zcela splnila i předčila naše očekávání, nebotˇ to byla po dlouhé době první výstava v hale, kde naše Brixi neklouzala po koberci a bylo to hned znát :-), soustředila se pouze na prezentaci a radostně si přitom mrskala ocasem. :-) Takže tady ještě jednou velké díky všem kamarádům, kteří nám tuto pastu doporučili! Touto výstavou Brixi ukončila cestu za junior šampionem a máme tedy z našeho vrhu B ve 14 měsících již 4 Junior šampiony – Beetowena, Bucca, Briu Sofiu a Brixi. Velká gratulace a poděkování všem majitelům!

Naše velká společná radost! :-D Víme, že Brixinka se stala Českou junioršampion­kou!! :-))

Brixi Di Assonanza při prezentaci ve třídě mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ=NEJLEPŠÍ MLADÝ. 

Celkové výsledky plemene dalmatin.

A závěr?

Přes veškeré komplikace to byl pro nás štastný a úspěšný den. Moc rádi jsme opět viděli Brilla s Ester a Martinem, dále Aríska s Bukem, kteří přicestovali z Německa s Danou a Veronikou. Veronice ještě jednou patří náš obdiv, nejen za další úspěch v juniorhandlingu, ale i jak se dokáží s Arisem prosadit v kruhu mezi dospěláky! Náš tým stejně jako v Litoměřicích doplnovala ještě Eliška Kubínová, které moc děkujeme za perfektní handling i krásné momentky!


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář