Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

CACIB PRAHA 30.4.2016, KLUBOVÁ VÝSTAVA 1.5. 2016 a TOP DALMATIN 2015

přidány komplet výsledky CACIB PRAHA 30.4.2016 ( uvnitř reportu)

přejít na album na FB CACIB Praha 30.4.2016 a KV 1.5.2016

Mezi­národní výstava v Praze a další velké setkání Assonanza dalmatínků ve složení Atillio, Argo, Aris, Beetowen, Bucco, Brillante, Bria Sofia a Brixi! :-)
Stejně jako loni na podzim i toto setkání jsme si parádně užili a navíc jsme byli i výstavně úspěšní! Posuzovala paní rozhodčí Zdeňka Holmerová, na které jsme byli poprvé a tak jsme byli zvědavi, jak se ji naši odchovánci budou líbit.


ASSONANZA – CACIB PRAHA 30.4.02016 – BIS chovatelská skupina!!


výsledky:

Výsledky komplet CACIB PRAHA 30.4.20156

CACIB PRAHA 30.4. 2016

ASSONANZA – BIS chovatelská skupina, Atillio BOB, Beetowen BOJ!

rozhodčí plemene: paní Zdeňka Holemerová (CZ)

rozhodčí Nejlepší chovatelská skupina – RNDr. Petr Dvořák (CZ)

rozhodčí JBIG FCI VI a BIG FCI VI – MVDr. Vladimír Piskay (SK)

Malá koláž z CACIB Praha 30.4.2016 a KV 1.5.2016


JCh. BEETOWEN DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých: 3/3

  • Exc. 1, CAJC, BOJ = NEJLEPŠÍ MLADÝ
  • čekatel dalšího junioršampionátu, tentokráte ČR

Beetowen po 2měsíční výstavní pauze nastoupil do kruhu opět s Mílou a opět nám všem ukázali, jak jim to spolu perfektně šlape a třídu mladých vyhráli! Mílo moc děkuju, že si se Beetowena opět ujala a mohl pod tvým vedením dosáhnout tohoto dalšího krásného úspěchu!! Samozřejmě naše velká gratulace majitelům Beetowena!


Beetowen Di Assonanza, tř. mladých, Exc. 1, CAJC, BOJ = nejlepší mladýA takto skvěle se Beetowen poprvé prezentoval v závěrečkách JBIG, posuzoval pan rozhodčí MVDr. V. Piskay. Musím říci, že Beetowen si zaslouží za svoji prezentaci v závěrečném kruhu velkou pochvalu, neměl žádný problém s ničím a perfektně se mnou spolupracoval. Má to prostě v sobě.....

BRILLANTE DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých: 3/3

  • Exc. 2

Bril nastoupil do třídy mladých se mnou, nutno říci, že se zlepšuje každou výstavou, ale zatím má v kruhu ještě příliš mnoho jiných zájmů, takže i tentokráte to bylo druhé místo s velmi pěkným posudkem..... v úplném závěru na pořadí mezi Brillem a Beetowenem rozhodovaly uši, které má Beetowen světlejší. Naše velká gratulace Ester a poděkování za péči Brilla.


Brillante Di Assonanza, tř. mladých, Exc. 2

JCh. BUCCO DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých : 3/3

  • Exc. 3

Bucco Di Assonanza s Danou, třída mladých, Exc. 3


Bucco tentokráte nastoupil do kruhu s Danou, šlo jim to výborně, v konkurenci brášků to bylo tentokráte třetí místo s velmi pěkným posudkem. Naše velká gratulace rodině Stemmer!

C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída otevřená (4/4)

  • Exc. 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB = nejlepší v plemeni, VÍTĚZ PRAHY!

C.I.B. Atillio Di Assonanza ve třídě otevřené

Po týdnu po mezinárodní výstavě v Budějovicích Atiho další titul BOB získaný ve velmi pěkné konkurenci psů i fenek. V samotném závěru o titul nejvyšší Ati bojoval s velice úspěšnou fenkou Dalmino body language, majitelky Mariji Jurič z Německa. Paní rozhodčí si posuzování užívala a záverečné rozhodování o BOB oznamovala divákům stylem cituji ....... " titul BOB dnes získává dáma v bílém :-))) a prosíme o jedno závěrečné kolečko " ...... Měli jsme s Atýskem opravdu velikánskou radost a závěrečné kolečko jsme si společně vychutnali!! Naše velké poděkování paní rozhodčí Zdeňce Holmerové!


C.I.B. Atillio Di Assonanza BOB!!


BOB = nejlepší v plemeni Atillio Di Assonanza, BOS = nejlepší fena v plemeni Dalmino body language s paní rozhodčí Zdeňkou Holmerovou.

ARIS DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída otevřená (4/4)

  • Exc. 3

Ten­tokráte do kruhu s Arisem ve třídě otevřené poprvé nastoupila již Veronika, šlo jim to parádně a my jim oběma moc gratulujeme!

Arísek s Veronikou v kruhu ve třídě otevřené (4/4), Exc. 3

Arísek se kromě v plemeni prezentoval s Veronikou i v juniorhan­dlingu, kde postoupili do polofinále, kde skončili nakonec na čtvrtém místě, první 3 postupovali do závěrečného finále. Naše velká gratulace a jen tak dál!!


Arísek s Veronikou již mezi dospěláky poprvé ve třídě otevřené a jak jim to šlo!! Moc gratulujeme!

C.I.B. ARGO DI ASSONANZA
(Ch. UK Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica x ICh. Dolce Vita´s Aida)

třída šampionů (3/3)

  • Exc. 3

Archie měl opět svůj den :-)))), prezentaci v kruhu si spletl s jumpingem :-D a dle toho to také vypadalo, přesto mu paní rozhodčí pochválila jeho temperament a odnesl si velice pěkný posudek! Ve výborně zastoupené třídě šampionů to nemohlo být víc než na třetí místo vzhledem i k naší prezentaci.....


C.I.B. Argo Di Assonanza, třída šampionů, Exc. 3


C.I.B. Argo Di Assonanza, třída šampionů, Exc. 3

Tak a konečně nastupují naše mladé slečny


BRIA DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (4/3)

  • Exc. 3

Sofinka s Petou jsou již sehraný tým, takže jim to v kruhu šlape skvěle a máme z nich radost!! Sofinka má v posudku napsáno " veselá povaha" , což ona stejně jako její sourozenci opravdu má, a těší nás, když si toho rozhodčí v kruhu všimne a i zdůrazní v posudku.


Bria Sofia Di Assonanza, třída mladých, Exc. 3


BRIXI DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých (4/3)

  • Exc. 2

Brixi se proti Budějovicím prezentovala velice pěkně, tak jak jsem u ní zvyklá, a pokračujeme v naší cestě za získáním posledního CAJCe pro dokončení junioršampionátu CZ :-)), jak už to bývá pravidlem získat ten poslední CAJC bývá vždy nejtěžší…:-)) U Brixi v posudku zdůrazněna kompaktní stavba těla, což se objevuje často nejen v jejím posudku ale i v posudku jejich sourozenců.


Brixi Di Assonanza , třída mladých, Exc. 2


Pro nás velice úspěšný den, který vyvrcholil právě až v závěrečných soutěžích, kde jsme se prezentovali v soutěži " Nejlepší chovatelská skupina ". Zde bych chtěla ještě jednou moc poděkovat Ester od Brilla, nebotˇto byl její nápad přihlásit naší chovatelskou skupinu do této soutěže. Vybrali jsme zástupce Argo, Brillante, Beetowen a Brixi. Před závěrečkami si s námi dal práci ještě Jakub Antoš a Eliška Kubínová a trénovali s námi prezentaci chovatelské skupiny. Takže zde bych chtěla ještě jednou oběma moc poděkovat, nebot náš úspěch byl taky díky jejich práci s námi před závěrečkami! Je úžasné mít takové lidi kolem sebe, kteří spontánně druhým pomahájí a radují se upřímně z našich úspěchů a fandí nám!!

ASSONANZA – CACIB PRAHA 30.4.2016 – BIS chovatelská skupina!!

rozhodčí : RNDr. Petr Dvořák

Naše obrovská radost z tohoto úžasného ocenění při prvním vystoupení naší chovatelské skupiny v této soutěži a naše velké poděkování panu rozhodčímu RNDr. P. Dvořákovi! Tohoto úspěchu si velice cením, to už není o úspěšném jedinci ale o celku a prezentaci našich odchovů!


ASSO­NANZA – BIS chovatelská skupina s panem rozhodčím RNDr. P Dvořákem, zleva Argo se nou, Brillante s Ester, Beetowen s Mílou, Brixi se Zdenkem.Assonanza BIS chovatelská skupina!


Takto jsme zakončili sobotní den v Letňanech, v závěrečkách JBIG a BIG ( obojí posuzoval MVDr. V. Piskay ) naši kluci Beetowen (JBIG) ani Atillio (BIG) neuspěli, pro Beetowena to byla ale velice důležitá první zkušenost a Ati se s radostí v závěrečném kruhu proběhl, vždy si atmosféru závěreček užívá jinak nez v plemeni!

Ještě jednou moc děkujeme všem majitelům našich odchovů za prezentaci, všem kamarádům za společnost, Kubovi a Elišce mimo jiné i za trpělivost při cvičení :-)) Děkujeme všem rozhodčím za krásná ocenění našich pejsků!!

KLUBOVÁ VÝSTAVA PRAHA 1.5.2016 a vyhlášení celoroční soutěže TOP DALMATIN 2015!!

rozhodčí KV : Irina Petráková (Ru)

Na klubové výstavě nás zastupoval odchovánek Brillante Di Assonanza ve třídě mladých, který s Martinem nastoupil ještě v soutěži " Dítě a pes " a vedli si výborně!

BRILLANTE DI ASSONANZA
(Jamelsley Pyracantha at Dakata JW x C.I.B. Argia Di Assonanza)

třída mladých: 2/2

  • Exc. 2

Brillante Di Assonanza, tř. mladých, Exc. 2. Za foto děkujeme Lídě Machačové.


V posudku Brill pochválen za výborný pohyb, za velmi kompaktní tělo, pěkné tečkování s velmi tmavým pigmentem i pěknou prezentaci :-)


A zde Martin Šebek s Brillem ( Brillante Di Assonanza ) 1. místo v soutěži Dítě a pes. Moc oběma gratulujeme, jsou to prostě partáci! :-)


A zde ještě jedno foto – Martin s Brilem v akci v kruhu. :-)


Slavnostní vyhlášení celoroční soutěže TOP DALMATIN 2015

přejít na oficiální výsledky TOP DALMATIN 2015 

" Top dalmatin 2015 a Assonanza dalmatíni"

Vyh­lašovali se a oceňovali pejsci a fenky ve všech kategoriích na prvních třech místech, tentokráte to byly zarámované krásné diplomy, které jistě najdou místo na zdi u všech oceněných majitelů.

C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA – TOP DALMATIN 2015 – ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ( čtvrtý rok po sobě) a TOP MALE 2015 ( třetí rok po sobě) 

Velká gratulace a poděkování za péči Tomášovi!


C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA – TOP DALMATIN 2015 – ABSOLUTNÍ VÍTĚZ ( čtvrtý rok po sobě)


Diplom pro Atiho.C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA TOP MALE 2015 ( třetí rok po sobě)Atiho diplom za Top male 2015C.I.B. ATILLIO DI ASSONANZA při vyhlášení TOP MALE 2015. Vládla opravdu pohodová a přátelská atmosféra. Ještě jednou naše gratulace všem úspěšným oceněným pejskům! gratulace

BRIA SOFIA DI ASSONANZA – TOP PUPPY 2015

Velká gratulace a poděkování za péči Petrovi a Vlastíkovi!

Bria Sofia a Brixi při vyhlášení Top puppy 2015! :-) Na třetím místě se umístil náš Bucco, který nebyl přítomen, nebot se vracel už v sobotu zpět do Německa, cenu samozřejmě předáme. :-)

Co říci na závěr ke klubové výstavě?

Byla to perfektně zorganizovaná klubová výstava, kterou poprvé organizoval nový výbor DK. Skvělá atmosféra, pěkné prostředí, krásné ceny. Celému kolektivu lidí, kteří se podíleli na organizaci této výstavy, moc děkujeme a těšíme se na další akce. Na této výstavě také všichni členové obdrželi Klubový zpravodaj, který se opravdu povedl. Za novým výborem je vidět kus práce…a my jim držíme pěsti v další cestě!


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář

10. května 16:55 | Jana S.Reagovat

Už jsem se dlouho nebyla podívat na stránkách a nestačím se divit. Moc gratuluji za všechny úspěchy všem vašim pejskům. To je fakt bomba :-)A ti malí mrňousové v Rakousku, no to je taky bomba :-)Jeden hezčí než druhý. Tak pokračujte ať mám co číst a nad čím se kochat :-)

10. května 20:09 | Liana, AssoReagovat

:-))) Ahoj Jani, moc dekujeme!! Jo jo delaji nam radost vsichni, mazaci i mladi a miminka v Rakousku po nasem Archiem se opravdu povedla, byli jsme za nimi i na navsteve

8. května 20:46 | MílaReagovat

Byla jsem ráda,že jsem mohla pomoci při prezentaci Beetowena,moc dobře se mně s ním spolupracuje.Byl to vydařený výstavní den.Jak po stránce úspěšnosti,ale i jsme užili spousty legrace.Nejvíce však při nácviku prezentace chov.skupiny,že?...Ještě jednou veliká gratulace od nás k veškerým úspěchům v tomto dni!!

8. května 22:46 | Liana , AssoReagovat

:-)))))) jj nácvik skupiny s Jakubem a Eliškou to byla bomba ! :-D Děkujeme a už se těšíme na příště.... :-)))