Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

CACIB PRAHA - 4.5.2013

ATI a ARCHIE vítězové tříd, ARCHIE CACIB = NEJLEPŠÍ PES !!

.

Výstavu v Praze jsme si tentokráte opravdu užili :-) nejen výstavními úspěchy, ale především setkáním nejen s mnoha známými ale i těmi velmi blízkými přáteli. S Jakubem Antošem jsme se u kruhu zase náležitě nasmáli a moc mu děkujeme za krásné fotky .

Tradičně jsme si po vystavování zašli i na obídek a jelikož bylo co oslavovat, tak jsme si daly s Mílou i vínečko :-) No a jelikož jsme nějak usoudily, že jedna sklenka nám nestačí, tak jsme to ještě zopákly :-). A pak bylo teda fakt veselo :-)))

Rádi jsme zase viděli po delší době Anetku s Pavlem a Andym, rodinu Machotkových s krásnou Affrou a Kelnarovým tradičně velké díky za pomoc s pejsky ale hlavně skvělou zábavu.

No ale začněme od začátku.

Posuzovala paní MVDr. G. Ridarčíková ze Slovenska .

Do třídy otevřené nastoupili vedle sebe Ati a Andy, v čemž nebyl žádný problém, protože Atillio je už Grandšampion ČR, takže jsme věděli, že v případě, že by jeho bráška skončil v pořadí za ním s res. CAC , tak podědí plný CAC.

Oba bráchové se skvěle prezentovali a byla na ně v kruhu opravdu radost pohledět. Anetka s Andym jsou již opravdoví profíci ! Níže přikládáme alespon krátké video, co jsme stihli.

Takže třída otevřená (3/3):

Ch. ANDINO DI ASSONANZA

třída: otevřená

  • Výborný 2, res. CAC

.

Ch. ATILLIO DI ASSONANZA

třída: otevřená

  • Výborný 2, res. CAC

.

U Atiho zde přikládáme ještě i kopii posudku pro ty " dobré duše „, které nemůžou pro jeho úspěchy klidně spát a praktikují to, co praktikují… :-) Ale jak se říká..........: " Boží mlýny melou...... .“ :-) !!

Ati je stále jediný dalmatin- pes, který se může pyšnit titulem šampion ČMKU ! Archiemu už ale chybí po této výstavě v Praze poslední CAC ČMKU, sbírá to neuvěřitelně rychle, z posledních 4 mezinárodních výstav v Čechách získal 3× po sobě CACIB !! :-)

.

A přichází třída šampionů .....

Náš Archiek nastoupil jako nejmladší ve 25 měsících mezi výstavně úspěšné šampiony a interšampiony . Archie ale dělá každou výstavou pokrok..... díky trenažéru se výrazně zlepšil v pohybu a na jeho výsledcích je to od výstavy k výstavě výrazně znát. Dá se říci, že již dohnal dosud úspěšnějšího brášku Atiho a je krásné sledovat, jak jednou zvítězí ten a podruhé zase ten !

Takže Archie měl naši plnou důvěru a věřili jsme, že bude bojovat jak nejlépe umí :-) A jak to tedy náš „malý“ Oliverek zvládl ?

Ch. ARGO DI ASSONANZA

třída: šampionů 3/3

  • Výborný 1, CAC a stává se při první šanci čekatelem Grand šampiona ČR a vzápětí získává i CACIB !! ( jeho 4. CACIB a třetí CAC ČMKU )

Nebudeme zde používat ani slova, " že s přehledem vyhrál ..... " ani " že konkurenci nedal šanci .....",v každém případě Archie vyhrál třídu šampionů nad klubovým vítězem letošní speciální klubové výstavy v Mladé Boleslavi.

A náš "malý " Oliverek si to náležitě se mnou v kruhu užíval :-)..... koukal na mě důležitě svýma uhlíkovýma očima, skákal po mě a celou mě jako vždy opusinkoval :-)

.

Ale není moc času na vydechnutí a je tu nástup o CACIBA .

Jelikož oba bráškové vyhráli své třídy – Atillio otevřenou, Archie ( Argo ) šampionů, tak nástup o CACIB byl veselým soubojem . Se mnou nastupoval Archiek, který by třetím CACIBem z ČR získal svůj třetí CAC na šampiona ČMKU. Na interšampiona CACIB z Čech již nepotřebuje, musí čekat nejen kvůli časovému intervalu ,ale z Čech už dva CACIBy má.

S Atinkem nastoupila Míla o CACIB…

U Atiho byla situace ještě jednodušší :-) Ati má všechny tituly z ČR, takže nepotřeboval nic a na interšampiona má dávno splněný počet CACIBů ale ne časovou podmínku.

Takže bráškové stojí v postoji před paní rozhodčí, následuje běh a svého CACIBA=CAC ČMKU nakonec získává "malý " Oliverek a já mám velkou radost jak nám to matematicky vyšlo !

Archie se po návratu z kruhu opět důležitě posadil na svoji židli…a sledoval brášku o res CACIB, ale hlavně čekal na Arginku, kterou prostě miluje.

.

Já si přebrala v kruhu od Míly Atínka a nastupovala jsem s ním ještě o res. CACIB, který nakonec získal druhý pes ze třídy šampionů.

Na svoji prezentaci ve třídě otevřené čekala ještě naše čerstvá madarská šampionka Arginka a tu náš Archiek už netrpělivě vyhlížel .

Naše princezna měla ale takovou radost z úspěchů svých brášků, že do kruhu vlétla celá rozdováděná a její temperament nebylo možné nijak zregulovat :-))) Brala jsem její dovádění vcelku s humorem, v běhu jsem ji pomalu ani nestačila a to je už opravdu co říct :-). Od paní rozhodčí si ale odnesla krásné ohodnocení s res CAC a my byli moc spokojeni.

Ch. ARGIA DI ASSONANZA

třída: otevřená 3/3

  • Výborný 2, res. CAC

.

Takže takto jsme si asi užili Prahu a těšíme se zase příště !!


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář