Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

DDC CLUBSIEGERSCHAU BIEBSHEIM 2013 - 21.4.2013

Účastnili jsme se nejprestižnější klubové výstavy v Německu v Biebsheimu.No­minováni byli jako vždy Argia, Argo a Ati.

Výstava se konala v neděli, takže jsme to měli opravdu na pohodičku :-). Vyjížděli jsme v sobotu po obědě, měli skvělý hotel u lesa, což si pesani náležitě užili :-)

Takže jako vždy spousta nových zážitků pro ně a samozřejmě zábavy.

V Biebsheimu jsme byli již podruhé, takže nebyl problém najít výstavní halu. Jak bývá u Němců zvykem, vše klapalo na jedničku, jak zahájení výstavy, tak celá organizace dalšího průběhu této klubovky.

A tedˇuž k samotnému průběhu výstavy.

Atillio nastoupil do třídy šampionů (3/3), Argo ( 8/8 ) a Argia do třídy otevřené (7/7) . Posuzovala velice uznávaná p. rozhodčí Christel Wilhelm (DE).

Všichni naši tři zástupci si od této paní rozhodčí odnesli výbornou ( Atillio skončil třetí a měl to ve třídě šampionů opravdu těžké… nastoupil vedle takových úspěšných psů jako je Ch. Indiana Jones of the Living Spots a Ch. Papillon vom Goldenen Hut, takže velký úspěch byl už i jen to, že ve svém mladém věku byl těmto krásným dalmatinům rovnocenným konkurentem ! Argo a Argia skončili bez umístění, ale prezentovali se v kruhu perfektně a byli pochváleni ) .

Známka výborná z takovéto prestižní klubové výstavy nás potěšila, ale ještě více jsme se těšili z jejich excelentních posudků , když jsme obdrželi papíry .

Ale to hlavní přišlo až v úplném závěru......:-)

Ati a Archie se na výstavě zalíbili jedné německé chovatelce natolik, že projevila velký zájem o krytí našimi kluky, což má pro nás mnohem větší význam než nějaké vítězství na výstavě, protože to opravdu o něčem hodně vypovídá ......

Takže jsme strávili naprosto skvělý den, pejsci si to také hodně užili a spokojeni jsme kolem 18,00 hodiny odjížděli směrem ku Praze.

Fotodokumentaci ani video nemáme bohužel žádné, protože naše smečka vyžaduje neustále pozornost a tak na takovéto věci čas opravdu nezbývá :-)


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář