Česky - English

Vítejte na stránkách chovatelské stanice Assonanza

2x CACIB Praha 2-3.11.2013

REPORT HOTOV

Pokračuje série skvělých úspěchů Assonanza dalmatínků!

přejít na fotoalbum 2× CACIB Praha 2.-3.2013


Aris Di Assonanza s Veronikou při premiéře v juniorhandlingu :-)

CACIB PRAHA 2.11.

První den posuzovala paní Mgr. V. Staviarská ze Slovenska, druhý den pan C. Stefanescu z Rumunska, mimo jiné prezident Rumunské kynologie.

Na tento víkend jsme se opravdu moc těšili, čekalo nás velké setkání s Arisem a jeho rodinou, který žije v Německu.

Od rána vše klape jak má, takže v pohodě nacházíme místo u kruhu a čekáme až dorazí Aris. Během cesty z Německa jim však odešla navigace, tak trochu bloudili, ale začátek posuzování naštěstí stihli :-).

Čekání na začátek posuzování dalmatinů nám ubíhá velice rychle díky skvělé zábavě s našimi kamarády od dalmatinů ale i od jiných plemen, kterých máme čím dál více :-)

Tak a do kruhu nastupují dalmatini.......

První z našich jde Aris a Ati ve třídě otevřené.

ARIS DI ASSONANZA

rozhodčí: V. Staviarská (SK)
třída: otevřená (4/4)

  • Výborný 2, res. CAC = plný CAC
  • stává se tak nově čekatelem titulu " Český šampion krásy " hned při svém prvním startu v ČR ( národní a mezinárodní výstavy v Čechách) !

Aris s paničkou to zvládli opravdu skvěle! Vzhledem k rannímu zpoždění nastoupili do kruhu na ostro bez jakékoliv zkoušky a mezi zkušenými výstaváky se zařadil ihned na druhé místo za svým bráškou Atim! Parádní práce a naše velká gratulace!

Aris tak opět po 4 měsíční výstavní pauze, kdy se naposledy prezentoval na německé klubové výstavě v Regensburgu v červnu a kde v silné konkurenci získal ihned při svém třetím výstavním startu res CAC VDH a res CAC klub, prokázal nejen své kvality ale zejména svoji suverenitu v prezentaci!


Aris Di Assonanza, třída otevřená (4/4), res. CAC!


Aris Di Assonanza, třída otevřená (4/4), res. CAC!

Získáním titulu res CAC, ale Arískova prezentace v sobotu v Praze nekončí. :-)) Ihned po své prezentaci ve třídě otevřené odchází s Veronikou předvést se prvně v juniorhandlingu!! A šlo jim to opravdu náramně! Veronice ještě jednou moc gratulujeme! Zvládnout Arise a udržet ho není vůbec jednoduché pro dospělého, natož pro takovouto mladou dámu!

Aris Di Assonanza s Veronikou při své premiéře v juniorhandlingu :-)

GCh. ATILLIO DI ASSONANZA

rozhodčí: V. Staviarská (SK)
třída: otevřená (4/4)

  • Výborný1, CAC

Ati jako vždy odvedl perfektní výkon a připsal si na své konto zase nějaké bodíky do soutěže " Top pes ČMKU 2013 ", kam jsme již odeslali přihlášku a tak nám držte pěsti, atˇse náš tygřík dostane mezi prvních 5 skupiny VI., čímž by se zase po dlouhých 3 letech umístil dalmatin v této soutěži!!

V Čechách Ati již získal všechny tituly  – Ch CZ, GCh CZ i Ch. ČMKU, takže doma se opravdu prezentuje jen pro radost, výstavy si užívá :-)


GCh. Atillio Di Assonanza, třída otevřená (4/4), CAC!


GCh. Atillio Di Assonanza, třída otevřená (4/4), CAC!

Po pro nás velice úspěšné třídě otevřené nastupuje třída šampionů a tedy náš Archie.....

GCh. ARGO DI ASSONANZA

rozhodčí: V. Staviarská (SK)
třída: šampionů (4/3)

  • Výborný1, CAC, res. CACIB!

Argo Di Assonanza, třída šampionů, CAC, res. CACIB!


Argo Di Assonanza, třída šampionů, CAC, res. CACIB!

Archie se paní rozhodčí velice líbil stejně jako jeho bráškové a při jejím závěrečném hodnocení všech šampionů startujících v této třídě jsem na něho byla opravdu moc pyšná!


GCh. Argo Di Assonanza (4/3), třída šampionů

Takže se na další mezinárodní výstavě opakuje, že bráškové Ati a Archie vyhrávají své třídy a nastupují tedy společně o CACIB a res. CACIB. Res. CACIB tentokáte získal Archie se Zdenkem a udělalo jim to opravdu velkou radost a my jsme jim to s Atim z celého srdce přáli :-)


zadávání CACIB a res CACIB, vítěz mezitřídy – CACIB, vítěz otevřené (Ati), vítěz šampionů (Argo) – res. CACIB


zadávání CACIB a res CACIB, vítěz mezitřídy – CACIB, vítěz otevřené (Ati), vítěz šampionů (Argo) – res. CACIB

Tak a ještě naše princezna do třídy šampionů :-)

Ch. ARGIA DI ASSONANZA

rozhodčí: V. Staviarská (SK)
třída: šampionů (3/3)

  • Výborná 3

Naše princezna si prezentaci v kruhu opravdu užívá :-), má opravdu energie na rozdávání!


Argia Di Assonanza ve třídě šampionů.


Argia Di Assonanza ve třídě šampionů.

Po prezentaci pejsků jsme se tradičně vydali na obídek a tentokráte to byla svíčková a pivo. :-DD No super kombinace! Pokecali jsme s mnoha známými, vítězům jsme vyzvedli medaile a pomalu jsme se spokojeni balili domů :-) No málem bych zapomněla a Míla zase upekla svůj jedinečný štrůdl!! no to jsme se olizovali všichni!! Celková atmosféra byla báječná, pejskům jsme nakoupili nové svítící obojky a Aris dostal od Veroniky velikaanskou kost za odměnu za juniorhandling. Všichni pejsci kolem mu ji záviděli. :-)

Poslední měsíce si výstavy opravdu užíváme, máme je opravdu pro radost a spíše jako zábavu, kde na prvním místě je prima partička, blbinky a když se k tomu ještě pejskům zadaří, tak je to něco navíc! Tento den nebyla žádná zvláštní perlička, kterou bych vás pobavila.....pro moji osobu opravdu vyjímečná záležitost!

A je tu neděle.....

CACIB Praha 3.11.2013

Druhý výstavní den posuzuje dalmatiny prezident Rumunské kynologie C. Stefanescu.

K sobotní sestavě v neděli přibyl ještě Andy, který přicestoval do Prahy v neděli ráno s Anetkou a její maminkou. Takže Assonanza dalmatínci si toto setkání opravdu užívali, sešli se všichni naši " čtyři mušketýři " z vrhu A a velela jim naše černoočka a že si je teda umí náležitě srovnat :-), no správná ženská!

Tak a začínají dalmatini a třída otevřená, tedy Aris a Ati…

ARIS DI ASSONANZA

rozhodčí: C. Stefanescu (Ro)
třída: otevřená (5/5)

  • Velmi dobrý 4

Arísek tentokráte pana rozhodčího neoslovil a bylo z toho jeho první VD…nutno říci, že se na tyto známky díváme již s nadhledem a známku „VD“ nebereme nijak tragicky a respektujeme, že jsme zrovna nezapadli do vkusu pana rozhodčího. Celkový obraz dělají až globální výsledky, které teprve jasně napoví o kvalitě psa.


Aris Di Assonanza, třída otevřená, VD 4


Aris Di Assonanza, třída otevřená, VD 4


Aris Di Assonanza


Aris Di Assonanza


Aris Di Assonanza

GCh. ATILLIO DI ASSONANZA

rozhodčí: C. Stefanescu (Ro)
třída: otevřená (5/5)

  • Výborný1, CAC, res. CACIB

Ati se i druhý den panu rozhodčímu velice líbil a tentokráte si odnesl res. CACIB on :-), prostě to mají s bráškou spravedlivě rozdělené ve stylu …já na bráchu, brácha na mě :-DD


GCh. Atillio Di Assonanza při prezentaci ve třídě otevřené 5/5

Atiho posudek:

Elegantní vzhled, krásné proporce, pes top kvality, vynikající předvedení, vynikající kondice.


Posudek GCh. Atillio Di Assonanza


třída otevřená 5/5


GCh. Atillio Di Assonanza CAC, res. CACIB!

Tak a jdou šampioni a tedy Andy a Archie

Ch. ANDINO DI ASSONANZA

rozhodčí: C. Stefanescu (Ro)
třída: šampionů (5/4)

  • Výborný 2, res. CAC

Andy s Anetkou jsou již sehraná dvojka, na poli výstavním toho spolu již dokázaly také moc a tak res. CAC od tohoto přísného pana rozhodčího byl pro ně jistě také úspěch! Naše velká gratulace oběma, máme z vás opravdu velkou radost!

Zde bych chtěla ještě jednou vzpomenout, že jsem velice ráda, že Andy našel v 6 měsících u Anetky a Pavla svůj nový domov, kdy pro mě nebylo vůbec jednoduché období, kdy jsem se rozhodla Andyho odebrat z jeho původní rodiny a hledat pro něho domov nový. Dnes s odstupem cca 2 let mohu s čistým srdcem říci, že to bylo rozhodnutí správné a díky tomu Andy žije v rodině dle mých představ......... Znamená to pro mě ale i velké ponaučení, vybírat nové majitele našich štěňat ještě pečlivěji, abych tomuto předešla, nebotˇpro Andyho to bylo jistě těžké období, ale díky velké péči a lásce v nové rodině vše překonal, se vším se vyrovnal a je z něho štˇastný a vyrovnaný pes!


Ch. Andino Di Assonanza res. CAC ve třídě šampionů!

GCh. ARGO DI ASSONANZA

rozhodčí: C. Stefanescu (Ro)
třída: šampionů (5/4)

  • Výborný 1, CAC!

Prezentace Archieka trvala velice krátce :-), až posudek mi dal odpovědˇ proč .......

CACIB PRAHA 3.11. 2013, rozhodčí C. Stefanescu (Ro) – posudek Arga Di Assonanza Exc. 1, CAC ( třída šampionů 5/4 ) 

Typický vzhled, elegantní tvar těla, opravdový šampion.


Posudek Arga.


GCh. Argo Di Assonanza, třída šampionů (5/4)

V úplném závěru posuzování třídy šampionů běhal Archie s Andym o první a druhé místo ! První byl nakonec Archie. Další třída, kde si Assonanza dalmatínci odnesli titul CAC i res. CAC!

A nastupují šampionky a tedy naše princezna.....

Ch. ARGIA DI ASSONANZA

rozhodčí: C. Stefanescu (Ro)
třída: šampionů (383)

  • Velmi dobrá 3

Argia Di Assonanza, třída šampionů.

Prožili jsme další skvělý víkend. V neděli jsme stihli ještě super posezení s našimi kamarády, někteří při svařáčku, někteří dali přednost pivku. :-) Byl to fakt prima víkend se vším všudy! Moc děkujeme rodině Stemmer, že přijeli s Arískem z Německa do Prahy a strávili s námi tento víkend a ještě jednou naše velká gratulace k zahájení cesty za titulem " Český šampion " hned při svém prvním startu v Čechách!

Tímto výstavním víkendem v Praze Assonanza dalmatínci zakončili výstavní sezonu 2013 v Čechách. A jaká byla ? Jedním slovem škvelá!

Nebudu zde vyjmenovávat všechny naše úspěchy na domácí půdě, ale jen ve zkratce… Assonanza dalmatínci několikát získali tituly nejvyšší BOB, ale i BIG, res BIG. Díky svým úspěchům dokončili většinu dospělých šampionátů v Čechách , nebo jim chybí ke splnění již jen časová podmínka a to vše ve věku 2,5 let! V Praze se prezentovali všichni kluci z našeho vrhu A, tři z nich již zdobí několik domácích šampionátů, jeden z nich ( žijící v Německu) je čekatelem Českého šampiona. Ani naše princezny nezůstavají za našimi čtyřmi mušketýry :-) pozadu! Jako chovatelka musím říci, že jsem na tento náš vrh velice hrdá, naše cesta za krytím do dalekého Skotska splnila naše očekávání, narodil se vyrovnaný vrh nejen výstavně úspěšný ale hlavně zdravý, což je pro nás to nejdůležitější a nejvíc si jejich majitelé chválí jejich báječné povahy!

Na úplný závěr tu chci ještě moc poděkovat všem našim kamarádům, přátelům i známým za neuvěřitelnou podporu po celý tento rok, který byl pro nás opravdu velice náročný, kdy jsme díky " zlaté české povaze " čelili různým útokům..... Poděkování vám všem, kteří jste nás v této pro nás nelehké době trpělivě povzbuzovali a nebáli se za nás i veřejne postavit, když to bylo třeba! Díky vám všem jsme celou situaci ustáli a dnes můžeme hrdě říci…" Assonanza dalmatínci jdou dál. :-)) " Moc so toho vážíme a ještě jednou VELKÉ DÍKY!!

A vrh Assonanza, 9.3.2011, poznáte je ?? :-DD 


Přidat komentář

Děkujeme, že vaše komentáře budou slušné, nebudou pohoršovat a nebudou obsahovat žádné příspěvky,
které by porušovaly zákon.

Přezdívka *
Komentář *
Odeslat komentář

18. června 18:43 | ToonrylomReagovat

Where Get Flagyl With No Prescription https://bbuycialisss.com/ - Buy Cialis Amoxicillin And Hiccups Buy Cialis Zithromax Child Dose

18. listopadu 23:11 | JAKUB ANTOŠReagovat

BIBI: gratulka...:-) TOMAS: snazim se...:-)) a ty se jako na vystave ukazes kdy? :-))) FERDIK: klid, to si jen sesterstvo a pricmrndavacka zapomely vzit prasky, tak jsou malinko mimo realitu... zase...:-))

18. listopadu 23:13 | JAKUB ANTOŠReagovat

FERDIK: ona ta anonymita neni az takova, kdyz si clovek muze podle IP adresy najit o koho se jedna podle jejich ostatniho provozu, kde anonymni nejsou...:-)))

17. listopadu 13:59 | Tomáš A+AReagovat

Tak jsem si zas po nějaké době připomněl, jak je Aris krásný pes ! Jojo, čtyři mušketýři :) A musím taky napsat, že ty Kubovy fotky jsou fantastický... jak živý.

17. listopadu 11:41 | Míla Reagovat

Gratulujeme všem z Assonanzy a obzvláště Arisovi!Mohli jsme se seznámit blíže s jeho rodinou a malou Veronikou.Je to moc fajn rodinka!Pěkně jsme si to užili:-))

17. listopadu 01:15 | ZuzanaReagovat

Krásně napsané jako vždy, nádherní dalmatini, moc gratuluju! Jen tak dál! Příspěvky níže přehlížejte, nestojí za komentář :-)

16. listopadu 23:27 | AničkaReagovat

ARIS DI ASSONANZA rozhodčí: V. Staviarská (SK) třída: otevřená (4/4) •Výborný 2, res. CAC = plný CAC •stává se tak nově čekatelem titulu " Český šampion krásy " hned při svém prvním startu v ČR! Ehm,... ten první start v ČR, to byl ten letos? Nebo ten vloni, kdy Aris dostal "výborná 3"? :o)

24. listopadu 12:42 | LucieReagovat

Ach ta závist. Hold někdo nedokáže překousnout úspěchy druhých :)

17. listopadu 00:24 | LianaReagovat

Zde pro Vás již oprava :-D •Výborný 2, res. CAC = plný CAC •stává se tak nově čekatelem titulu " Český šampion krásy " hned při svém prvním startu v ČR ( národní a mezinárodní výstavy v Čechách) !

16. listopadu 23:54 | Liana, AssonanzaReagovat

Aničko, klubové výstavy nepočítáme ( to co uvádíte byla klubová výstava ve Vinoři, zde můžete shlédnout video :-)-http://www.youtube.com/watch?v=yVmEHn6heSo ), ale když Vás to potěší, tak se Vám hluboce omlouváme, a byl to Arisův třetí start v Čechách....jednou byl také na nějaké krajské výstavě, myslím v Karlových Varech, v mladých..... Hezký den a dobrou noc :-DD

17. listopadu 14:29 | AničkaReagovat

Aha, díky. Já myslela, že klubová výstava je plnohodnotná záležitost a ocenění na ní má srovnatelnou hodnotu...

18. listopadu 21:35 | Ferda

Anička s Pepičkou jsou nové fantomky? Už dlouho se tu nic nedělo, tak aspoň bude zase veselo... říkal jsem si, že na nových stránkách je nějak podezřele málo výkalů maskovaných zkrachovalců:-)

17. listopadu 14:55 | Tomáš A+A

Haha. No to jistě..

17. listopadu 14:45 | Liana

Aničko, neprovokujte prosím a svoje frustrace si laskavě vylévejte někde jinde. Další Vaše (případně Pepiččiny) příspěvky budou smazány! Krásnou neděli :-)

16. listopadu 23:32 | AničkaReagovat

V3 Aris di Assonanza (Sophtspot Sugar Daddy at Dvojica X Dolce Vita's Aida)